0 324 626 48 49
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

 

Ekol Organik Hakkında

 

Firmamız Ekol Organik Tarım Danışmanlık İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti 2015 yılında Organik Tarım Sektöründe uzun yıllar çalışmış , Doğaya ,İnsan ve Toplum sağlığına karşı kendisini sorumlu hisseden, Organik Tarım konusunda uzman bir ekip tarafından kurulmuştur.

Firmamızın öncelikli amacı organik, güvenilir, kaliteli gıdayı sağlıklı bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır.

 

EKOL ORGANİK  VE ORGANİK TARIM

Ekol Organik Tarım Danışmanlık İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti olarak doğaya ve insan sağlığına verdiğimiz değerin göstergesi olarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde farklı ürünlerde yüzlerce sözleşmeli çiftçimizle birlikte kimyasal gübre ve ilaç kullanmadan tamamen doğal üretim ve biyolojik mücadele yöntemlerini kullanarak Organik Sertifikalı Ürün yetiştiriciliği yapmaktayız.

 

HEDEFİMİZ ;

Her geçen gün sayısı artan Organik Tarım üreticiliği yapan çiftçilerimizin sayısını artırarak toprak verimliliğini artırmak,doğa, çevre ve insan dostu Organik Üretimin gelişimine katkı sağlamaktır.Ülkemizde ve dünyada sağlıksız gıda tüketiminden kaynaklanan sağlık problemlerine karşı mücadele ve Organik Üretimin yangınlaşmasında aktif rol almaktır.

 

ÜRÜNLERİMİZ

 Başta Meyve suyu , Kurutulmuş Gıda , Dondurulmuş ürünler (IQF)  sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve ulusal firmalara toptan Organik Sertifikalı Ürün tedarikçiliği yapmaktayız.